top of page
podbiegając Staris

Instruktor Biegania — POZNAJMY SIĘ!

Chcesz zacząć biegać, ale nie wiesz jak się za to zabrać, a natłok sprzecznych informacji tylko miesza Ci w głowie i sprawia, że odwlekasz to w czasie ? 

A może biegasz już jakiś czas, zrzuciłeś/aś zbędne kilogramy, przebiegłeś/aś dystans jaki był dla Ciebie nieosiągalny, ale od dłuższego czasu uczucie satysfakcji jest coraz mniejsze.?

Masz poczucie, że tylko "klepiesz" kolejne kilometry,

a co gorsza brak postępów odbiera Ci motywację do dalszego działania? Sprawdź w jaki sposób mogę pomóc Ci w osiągnięciu Twojego celu !

OPINIE I REKOMENDACJE

Po prostu najlepsi

Bardzo charyzmatyczna osoba, zaraża optynizmem i poczuciem humoru. Umie wzbudzić w człowieku determinację , sprawia że po prostu "się chce".Widać, że bieganie jest jego pasją.

CZY JEST GODNY POLECENIA?

Tak

E. Szcześniak-Nowak

Trener który pomoże Ci znaleźć cel i krok po kroku poprowadzi Cię do niego Pomoże rozwinąć skrzydła początkującym , jak i zaawansowanym biegaczom . Polecam z całego serca!

Czy jest godny polecenia?: Tak

E. Mazurkiewicz

Trzeba przyznać, że ten trener umie zachęcić do treningu a co najważniejsze dostosować tempo i wymagania do konkretnych zawodników tak ,że treningi są nie tylko ciekawe ale i optymalne . To jest to, polecam.

Czy jest godny polecenia?: Tak

Krzysztof K.

Współpraca z Marcinem  jest od 2 lat wielką przyjemnością. Profesjonalne plany treningowe i konsultacje mailowe doprowadziły mnie do spełnienia moich marzeń – pobieglem maraton w 3:27, półmaraton w 1:27, 10km biegam regularnie poniżej magicznej cyfry 40 oraz 5 km poniżej 19 😊😊😊 co przed współpracą z Marcinem nie było do osiągnięcia. Trener przesyłał plan idealnie dopasowany do moich możliwości , motywował w chwilach zwątpienia 🙂 a po sukcesie cieszył się równie mocno jak ja… DZIĘKUJE TRENERZE!!! wszystkim polecam współpracę z Trener Marcinem, który gwarantuje SUKCES.

P. Bobecki 

Marcin,to wyjątkowy człowiek z pasją, chęcią dzielenia się swoją wiedzą, dbałością i troską o każdego ze swoich podopiecznych. To prawdziwy trener, który słucha, wspiera, inspiruję i motywuję. Treningi pod okiem Marcina dopasowane są do możliwości ćwiczących a zarazem podnoszące ich zdolności fizyczne. Osobiście jestem tego najlepszym przykładem:) dzięki treningom poznałam swoję słabe punkty i wielu wspaniałych ludzi w radosnej i miłej acmosferze. Treningi są urozmaicone i szyte na miarę. Marcin jest świetnym trenerem z ogromnym doświadczeniem i niezależnie od tego czy to początek drogi biegowej czy już wiele przebiegniętych kilometrów... czy warto biegać z Marcinem- odpowiadam TAK naprawdę warto! Czy Marcin jest godny polecenia? Oczywiście, że tak.

Monika A.

Marcin to trener z ogromnym zaangażowaniem i pasją na którego zawsze można liczyć. Potrafi zmotywować zawodnika, a na treningu wycisnąć z niego ostatnie poty. Zawsze doradzi i odpowie na każde pytanie. Treningi są urozmaicone, dopasowane do potrzeb i możliwości zawodnika. Zdecydowanie polecam!

Magdalena M.

315288473_1206905720169887_5978955566764208682_n.jpg

ZOSTAW RECENZJĘ

Jak to się stało?

Czy jestem godny polecenia?

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page