top of page
LRM_EXPORT_357116827119465_20190908_164050347.jpeg.jpg

Cześć 

Chcesz zacząć biegać, ale nie wiesz jak się za to zabrać, a natłok sprzecznych informacji tylko miesza Ci w głowie i sprawia, że odwlekasz to w czasie ? 

A może biegasz już jakiś czas, zrzuciłeś/aś zbędne kilogramy, przebiegłeś/aś dystans jaki był dla Ciebie nieosiągalny, ale od dłuższego czasu uczucie satysfakcji jest coraz mniejsze.?

Masz poczucie, że tylko "klepiesz" kolejne kilometry,

a co gorsza brak postępów odbiera Ci motywację do dalszego działania? Sprawdź w jaki sposób mogę pomóc Ci w osiągnięciu Twojego celu !

  • Facebook

Krótka historia

Od 2017 roku jestem Prezesem i jednym z założycieli Stowarzyszenia Biegacze Jarocin https://biegaczejarocin.pl/ (od najmłodszych lat byłem zawodnikiem klubu lekkoatletycznego oraz z zamiłowaniem uczęszczałem na siłownie).  Ukończyłem kursy trenera treningu cross oraz trenera personalnego a także instruktora biegania.

Swoje doświadczenia i wiedzę na temat biegania oraz dbania o swoją sylwetkę przekazuje już od 2015 prowadząc treningi zarówno z biegania jak i ogólnorozwojowe. Mam za sobą niezliczone ilości osób, które miałem przyjemność trenować na ogólnodostępnych treningach, przy czym zdobywałem jakże nieocenione doświadczenie. Praca z osobami zaczynającymi swoją przygodę ma niekwestionowanie największe przełożenie na zdobywanie wiedzy trenerskiej, patrząc jak ludzie od zera zaczynają biegać w tempie, w którym nigdy nie sądzili, że będą wstanie zrobić 100 m na dzień dzisiejszy pokonują dystans 10 km. Pamiętając o ludziach z bagażem doświadczeń sportowych praca niejednokrotnie nie jest już taka łatwa – ponieważ na wstępie muszą mi zaufać, a jak wiadomo, ile opinii tylu specjalistów, dopiero przy dłuższej współpracy buduje się team, w którym możemy przenosić góry i pokonywać swoje ograniczenia a zarazem pobijać kolejne życiówki.   

W swojej pracy trenerskiej główną uwagę kieruję na indywidualne podejście, staram się, aby wydobywać z każdego zawodnika to co ma najlepsze, nie zapominając o wzmacnianiu słabych stron, a przy tym dbaniu o zdrowie i naturalny rozwój biegowy.

bottom of page